STATISTIKË / Dy maestrot e Manchester Cityt që po shkëlqejnë këtë sezon
Pëlqej
Manchester City po kalon një nga momentet më të bukura si një klub që është krijuar.

Skuadra e Guardiolas mbrëmë mori fitoren e 15-të radhazi në Premier League.

Por për këtë sukses janë meritor dy mesfushorët arganizues, Kevin De Bryne dhe David Silva.

Të dy në 17-të ndeshje me Man City kanë shënuar 5 gola dhe kanë asistuar 8 herë. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 19:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori