Sterling dhe Jesus dyfishojnë shifrat në "Etihad Stadium" (VIDEO)

Rahem Sterling dhe Gabriel Jesus ka kaluar Cityn në avantazh kundër Napolit të Sarrit.

Sfida është duke u zhvilluar dhe për momentin është minuta 10'-të
Shtuar më 17/10/2017, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori