Sterling e gjen belaja, goditet me top në kokë dhe rrëzohet në fushë (VIDEO)
Raheem Sterling mori një goditje me top në kokë gjatë stërvitjes me skuadrën e Manchester City.

Ylli anglez ishte në portë në stërvitjet e skuadrës teksa 25-vjeçari ishte kthyer për të marrë mbrapsht një top por u godit me kokë nga një top.

Ai e ka postuar këtë video qesharake në rrjetin social "Twitter"
Shtuar më 07/01/2020, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori