Sterling kapet duke tymosur hashash
Raheem Sterling duket se ka vendosur ta tërbojë trajnerin Brendan Rodgers. Pasi refuzoi rinovimin e kotratës sulmuesi i Kombëtares angleze është fotografuar duke tymosur hashash.

Fotot e tij po bëjnë xhiron e botës në web dhe me siguri një masë e fortë do të vijë nga drejtuesiti e Liverpoolit. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2015, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori