Sterling në historinë e Premier League, kjo është arsyeja
Manchester City është duke shënuar fitore me rezultat 2:0 Fulham pas 45 minutave.

Golat për "Qytetarët" i shënuan Raheem Sterling dhe nga penaltia, Kevin De Bruyne.

Penaltinë e Cityt e fitoj, Sterling, i cili u bë futbollisti që ka fituar më së shumti penalti në Premier Ligë. Anglezi është fauluar 20 herë brenda zonës
Shtuar më 05/12/2020, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori