Sterling nuk rinovon me Liverpool, Reali në dritare
Pëlqej
Real Madrid nuk heq dorë nga pista që të çon te Raheem Sterling. Lajmi jepet sot nga gazeta angelze "Mirror", sipas së cilës, Carlo Ancelotti ka shtuar 19-vjeçarin e Liverpool dhe kombëtares angleze në listën e shpenzimeve të verës.

Sterling nuk ka rinovuar kontratën me "The Reds", e cila skadon në vitin 2017. Liverpool i ka ofruar zgjatjen e kontratës me pagën aktuale (40 mijë sterlina në javë), por firma nuk po vjen.

Ndërkohë Real Madrid qëndron në pritje të zhvillimeve të reja.../albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori