Steven Gerrard debuton me fitore tek Rangers
Steven Gerrard ka debutuar me fitore në rolin e trajnerit.

Ekipi i tij, Rangers, mposhti Shkupin me rezultatin 2-0 në ndeshjen kualifikuese për në Europa League.

Një gol u shënua në pjesën e parë dhe një në të dytin. Për 1-0 fillimisht shënoi Murphy në minutën e 23-të.

Kurse për 2-0 shënoi Tavernier në minutën e fundit të ndeshjes. Ndeshja e kthimit do të zhvillohet 17 korrik. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori