Steven Gerrard flet për transferimin e Shaqirit tek Liverpooli
Pëlqej
Steven Gerrard ka folur për transferimin e Xherdan Shaqirit te Liverpooli.

Gazetari i gazetës Lajm në Maqedoni, Reshat Ibrahimi, ka shfrytëzuar konferencën për media pas ndeshjes Shkupi-Glasgow Rangers, për të pyetur Steven Gerrard për transferimin e Shaqirit në Liverpool.

“Nuk mund të flas shumë për këtë pyetje, sepse këtu jemi për Glazgov Rangersin dhe për këtë ndeshje”.

“Xherdan Shaqiri është lojtar shumë i mirë, i talentuar dhe interesant. I dëshiroj shumë suksese, edhe pse ne jemi lojtar me profile të ndryshme”, deklaroi Gerrard. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori