Steven Gerrard nuk i jep asnjë minutë Grezdës
Skuadra e Rangers ka pasur një transfertë kundër skuadrës së, Livingston, ndaj të cilës pësoi humbje.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Stiven Gerard pësoi një gol që në pjesë të parë dhe nuk arritën që të reagonin në mënyrën e duhur për të barazuar apo kaluar në avantazh.

Në këtë sfidë Eros Grezda e nisi në stol, ndërsa trajneri Gerard kreu dy zëvendësime në pjesën e dytë, por përsëri nuk i dha asnjë minutë sulmuesit të Komëbtares Shqiptare. /albeu.com/

Shtuar më 30/09/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori