Stoli i Romës, Benitez shihet favorit
Roma është në kërkim të një trajneri të ri për sezonin e ardhshëm.

Skuadra romane ka pasur kohët e fundit kontakte me Gasperinin i cili sapo mbylli një super sezon me Atalantën duke i kualifikuar bergamaskët për herë të parë në Champions, shkruan Albeu.com.

Por së fundmi në skenë ka dalë edhe emri i trajneri të Neëcastle Rafael Benitez. Ky i fundit më parë ka drejtaur Interin dhe e njeh mjaft mirë Serinë A. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2019, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori