Strakosha i pafat, Zapata tund rrjetën (VIDEO)
Atalanta ka barazuar shifrat në 1-1 në ndeshjen që po zhvillohet në "Olimpico" kundër Lazios.

Ishte Zabata i cili vendosi ekulibrat duke përfituar dhe nga mbrojtja e përgjumur e vendasve, ndërsa Strakosha në këtë rast nuk kishte faj. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2019, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori