Strakosha kryen testet mjekësore, ky është klubi i tij i ri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Thomas Strakosha i jep fund spekulimeve mediatike pasi ka vendosur të qëndrojë te Lazio.

Së fundmi ai është parë në Romë duke kryer vizitat mjekësore për ekipin e tij.

Strakosha po përgatitet për sezonin e ri dhe duket se do të jetë përsëri gardiani numër 1 i kryeqytetasve italianë.

Këto foto janë shpërndarë në rrjetet sociale nga faqja zyrtare e Lazios. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori