Strakosha nuk do të jetë i gatshëm për Lazion
Para pak çastesh klubi i Lazios njoftoi se portieri i tyre, Thomas Strakosha nuk do të jetë i disponueshëm për skuadrën.

Strakosha pësopi një lëndim në ndeshjen ndaj Firorentinës dhe për këtë stafi mjekësor po mundohet ta trajtojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ende nuk dihet se sa do të mungojë Strakosha, por që mjekët po merren me rastin, thuhet në njoftimin e klubit italian.
Shtuar më 10/01/2021, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori