Stramaccioni karikon skuadrën: Mjaft më!
Andrea Stramaccioni para ndeshjes me Chievon i kërkon ekipit të rikthehet në nivelelarta. "Mjaft, duhet të riktheheminivelelarta atje ku Interi e ka vendin. Nuk dua të përsëritet ndeshja me Sienën".

Me këto fjalë Andrea Stramaccioni kritikoi lojtarët e tij gjatë konferencës për shtyp në prag të sfidës me Chievon.

"Nuk na nevojiten fjalët e tepërta, kaluam një seri ndeshjesh në të cilat nuk luajtëm mirë dhe rezulatet ishin ato që ishin. Duhet të rikthehemi të jemi ekipi që arriti të jetë vetëm një pikë larg vendit të parë", përfundoi tekniku zikaltër. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2013, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori