Sturridge gjithnjë e më larg Liverpoolit
merkaton e Janarit, Liverpool refuzoi disa oferta për Daniel Sturridge, me klubin e kuq që nuk dëshironte me asnjë kusht të shiste lojtarin, por tashmë situata duket se ka ndryshuar.

Vet trajneri i “The Reds”, Jurgen Klopp raportohet të ketë thënë se sulmuesi është duke parë mundësi të reja për karrierën e tij, dhe në merkaton e verës drejtuesit e klubit do të shqyrtojnë të gjitha kërkesat në drejtim të lojtarit.

Lajm i mirë ky për Paris Saint-Germain, me francezët që prej kohësh këmbëngulin ta kenë në skuadër 27-vjeçarin.
Shtuar më 01/03/2017, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori