Suarez: Barcelona e di se çfarë kërkon Messi
Luis Suarez ka njoftuar se Barcelona është në dijeni të kërkesave të Leo Messit, i cili ende nuk ka rinovuar kontratën me katalunasit.

Luis Suarez, shoku i ngushtë i Lionel Messit, duket se është në dijeni të kërkesave të argjentinasit, i cili tha se tashmë edhe klubi katalunas e di se çfarë kërkon pesë herë fituesi i “Topit të Artë” dhe se ai është i qetë sa i përket rinovimit të kontratës.

Klubi tashmë e di se çfarë kërkon Messi. Jemi të qetë pavarësisht çfarë thuhet në media”, ka ka thënë Suarez. /Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2017, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori