Suarez bëhet baba për herë të tretë, zgjedh emrin e lojtarit të Interit (FOTO LAJM)

Sulmuesi i skuadrës së Barcelonës, Luis Suarez është bërë baba për herë të tretë pas vajzës 8 vjeçare dhe djalit katër vjeçar, tashmë ka lindur edhe më i vogli i familjes Lautaro.

Emër i cili korrespondon me sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, kundërshtarin e uruguajanit sonte në mbrëmje. Lajmin e ka dhënë vetë sulmuesi i Barcelonës në një status në rrjetin social Instagram. Suarez do të jetë në fushë nga minuta e parë ndaj Interit.

“Mirëserdhe Lauti, shumë të lumtur që të kemi këtu me ne i bukuri jonë. Mamaja është shumë mirë dhe e lumtur po aq sa vëllezëritë. Faleminderit të gjithve për mesazhet!”, tha Suarez. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori