Suarez kërkon largimin nga Barça
Denis Suarez është duke e marrë seriozisht largimin nga skuadra e Barcelonës. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, ai nuk është aspak i lumtur që nuk po i jepet mundësia për të luajtur.

Kujtojmë që radha është e gjatë deri në Suarez pasi para tij aktivizohen Malcom dhe Rafinha. Për Suarez janë të interesuara dy skuadrat italiane, Milani dhe Napoli. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori