Suarez kritika Cameron: Kryeministri të merret me punën e tij
Luis Suarez është kundërpërgjigjur ndaj kritikave të kryeministrit të Anglisë duke thënë së Cameron duhet të kujdesët më shumë për qytetarët e tij dhe jo për të.

"Jo vetëm gazetarët janë ata që në mua drejtojnë kritika. Në Angli edhe kryeministri më kritikon mua. Ai ka thënë se unë nuk jam një shembull për fëmijët e tij dhe qytetaret. Unë dua ti thëm që kryeministri lë të kujdesët më shumë për qytetarët e tij dhe mos të merret me mua" deklaroi Suarez. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2013, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori