Suarez nuk lëviz nga Barcelona, mbërrin në stërvitje me Messin
Luis Suarez ka shumë të ngjarë të qëndrojë në Barcelonë për të luajtur shanset e tij në sytë e trajnerit Ronald Koeman.

Mundo Deportivo, një gazetë shumë afër ngjarjeve të klubit Blaugrana, është i bindur për këtë dhe shpjegon se si një çështje ekonomike mund ta ketë induktuar sulmuesin uruguajan.

Në fakt, Suarez nuk do të ishte i gatshëm të hiqte dorë nga nënshkrimi i një sezoni të tërë - i fundit ndoshta në Camp Nou, siç ishte rasti për Messin - në këmbim të një transferimi.

Barcelona, Suarez nuk heq dorë.

Në rast se Suarez nuk arrin një marrëveshje me Barça, ai është i gatshëm të qëndrojë dhe të konkurrojë për vendin e tij në ekip.

Dhe ndërkohë në mediat sociale po qarkullon një video në të cilën shihet duke arritur së bashku me Messin në stërvitje.

Kush e di që Leo nuk ka ndikuar tek Koeman për të rishikuar zgjedhjet e tij.
Shtuar më 17/09/2020, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori