Suarez pranon largimin nga Barcelona
suarez9
Skuadra e Barcelonës është duke kërkuar për një sulmues të madh që premton për të ardhmen, por kjo duket se nuk e shqetëson aspak bomberin Luis Suarez. Tashmë në moshën 31 vjeçare, Suarez tha se kjo është diçka normale dhe se nuk e ka aspak problem që klubi kërkon të përforcohet në këtë repart.

Kujtojmë që Suarez ka shënuar 7 gola në këtë sezon për spanjollët. Ai u transferua në “Camp Nou” në vitin 2014 dhe në 212 aktivizime numëron 159 gola dhe 88 asistime. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori