Suarez rrëfen momentin e kafshimit ndaj Chiellinit
Luis Suarez njihet si një futbollist me një karaktet tepër agresiv dhe provokues. Të shumta kanë qenë rastet kur ai është përleshur me lojtarët kundërshtarë. Pikën më të dobët ai ka kafshimin. Vlen të përmendim këtu kafshimin që i bëri Chiellinit si dhe foli edhe për lojtarin më të mirë në histori të futbollit.

“Unë po luaj me lojtarët më të mirë në botë dhe e kam mundësinë që t’iu tregoj nipërve të mi që kam luajtur me më të mirin në histori.
ishte e rëndë kur vajza ime më pyeti pse nuk mund të luajë në fillim kur iu bashkova Barcelonës.

Ishte e dhimbshme dhe e vështirë.
Nuk është e drejtë ta ndalosh dikë ose ta dënosh me 9 ose 10 ndeshjes moslojë”, tha Luis Suarez. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori