Suarez shënon dhe bërtet si femër (VIDEO)

Luis Suarez ishte tmerri i PSG-së dhe David Luiz në fitoren e djeshme 1-3 të Barcelonës

Sulmuesi uruguajan shënoi një dy-golësh shumë të bukur, të cilat i festoi në një mënyrë shumë të veçantë, për më tepër golin e tretë, përcjell Portali Albeu.

Një kamerë pranë flamurit të këndit ka kapur momentin e shënimit të golit të tretë, të cilit Suarez e festoi duke bërtitur si femër. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2015, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori