Suarez: Ter Stegen është portieri më i mirë në botë
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Syare ka thënë se Marc Andre ter Stegen është portieri më i mirë në botë.

"Ter Stegen është portieri më i mirë në botë dhe këtë e vërtetoi mbrëmë kundër Bilbaos", tha sulmuesi uruguajan.

Gjermani këtë sezon ka bërë 30 pritje në La Liga, duke shpëtuar në disa momente deçizive Barcelonë.

Barcelona renditet në vendin e 1 në tabelën e klasifikimit të La Ligas. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori