Suedia pret Italinë për fazën Play-Off, këto janë formacionet e mundshme
Mediat italiane kanë publikuar tashmë formacionet e mundshme të Kombëtares së Suedisë dhe Italisë për takimin e sotëm (e premte) të “Play-Off”-it.

Formacioni i mundshëm i Suedisë: Olsen; Krafth, Lindelof, Granqvist, Augustinsson; Claesson, Larsson, Ekdal, Forsberg; Berg, Toivonen

Formacioni i mundshëm i Italisë: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Verratti, Darmian; Immobile, Belotti. /Albeu.com/
Shtuar më 10/11/2017, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori