Suksesi me Italinë, Zaza heq mjekrrën (FOTO LAJM)

"Ia dolëm, nuk e duroja dot më". Kështu njofton në Twitter Simone Zaza, sulmuesi i Sassuolos dhe ylli i ri i kombëtares italiane, ndryshimin e look-ut.

Italiani ka hequr mjekrrën, ashtu siç shihet edhe në foton e publikuar në Instragram në të cilën Zaza shfaqet me disa miq të tij.

Simone Zaza shënoi golin e dytë në fitoren e Italisë 0-2 përballë Norvegjisë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori