Sulmuesi bëhet gazi i botës (VIDEO)
Në ndeshjen e Eredivisie mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Piotr Pazyszek u bë gazi i botës me gafën fatale që bëri vetëm 3 metra larg portës kundërshtare.

Edhe pse ishte i vetëm përballë portës rreth 7 metra, sërish polaku bëri më të vështirën duke e çuar topin mbi tranversë dhe duke habitur këdo që po ndiqte ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2013, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori