Sulmuesi i Juventus-it dëshiron të luaj si De Bruyne
Sulmuesi i Juventus, Federico Bernardeschi, nuk i vë asnjë limit vetes.

Numri 33 i ba rdhezinjve ëndërron të mbulojë një rol të ngjashëm me atë të yllit të Manchester City-t, Kevin de Bruyne.

"Do të më pëlqente shumë të kisha një rol të tillë tek Juventus dhe te kombëtarja", ka thënë ai.
Tifozët bardhezinj shpresojnë të mund të kenë në shtëpi një talent si belgu. /albeu.com/


Shtuar më 20/03/2019, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori