Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo
Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës.

As nënshkrimi i Cristiano Ronaldos nga Juventusi nuk e ka lënë Mandzukic të humbasë fokusin e tij në finale. “Nuk më intereson”, tha ai fillimisht.

“Fitimi kundër Anglisë ishte arritja më e madhe e karrierës sime, deri të dielën” ka thënë kroati.

“Zonja e Vjetër” konfirmoi ardhjen e Ronaldos më parë këtë javë dhe do ta zbulojë atë në media të hënën e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori