Sulmuesi i Liverpoolit dëmton keq portierin e PSG (VIDEO)

Liverpool është duke fituar kundër PSG me rezultatin 2-1 në "Anfield Road".

Por sulmuesi anglez, Daniel Sturridge ka dëmtuar në vend të keq portierin e PSG, Areola.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 80'. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori