Sulmuesi i PSV shpreh dëshirën për tu bashkuar me Manchester United
Një levizje me mend ka ardhur nga sulmuesi 22-vjeçar i PSV.

Talenti Locadia ka shprehur dëshirën për të luajtur në Premier League dhe konkretisht tek Manchester United. Deklarata e tij vjen fiks në momentin kur Manchester United po jeton një krizë momentale për një qendër sulmes pasi nuk po arrin sukses në asnjë pistë kërkimi.


Locadia ishte titullarë këtë sezon me PSV dhe presidenti i klubit tha nëse vjen ndonjë ofertë nga ndonjë ekip i madh evropian lojtati do jetë i lirë për të lëvizur. /albeu.com /
Shtuar më 18/06/2017, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori