Sulmuesi i Shahktarit me dy oferta zyrtare
Super talenti i Shahktar Donetsk, Alex Teixeira, ka konfirmuar që herët se dëshiron të largohet nga skuadra ukrainase, madje që në mini afatin kalimtar dimëror.

Sulmuesi brazilian ka bërë të ditur se dy skuadrat angleze, Chelsea dhe Liverpool janë të interesuar për të kur skuadra nga Afield ka ofruar 28 milionë euro ndërsa skuadra londineze vetëm po e vëzhgon.

“Unë dua të largohem nga Rusia por që ende nuk ju kam treguar klubit se dua që të luaj në Premier Ligë pasi që Liverpooli dhe Chelsea janë të interesuar për mua”tha Teixeira./Albeu.com /
Shtuar më 23/01/2016, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori