Ish-sulmuesi injoron Icardin: Do të kishe ngrohur stolin në kohën time
ikardi
Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Nicola Ventola tha se Ikardi do të kishte ngrohur stolinkohën kur ai lunate për zikaltërit.
“Shpresoj që Interi të fitojë. Në Milano kam mbërritur si fëmijë, duke e ndarë eksperiencën time me një ekip yjesh, ku bënin pjesë Baggio, Zamorano, Recoba, Ronaldo dhe Vieri.

Kjo ishte konkurrenca ime. Icardi do të ishte një rezervë. Luksoze, por një rezervë”, tha ish-sulmuesi i skuadrës së Interit. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori