E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Sulmuesi izraelit imiton Tottin, gol dhe selfie (VIDEO)
Sulmuesi izraelit Ido Exbard ka imituar kapitenin e Romës Francesco Totti. Pasi shënoi nga pika e bardhë e penalltisë në ndeshjen kundër Maccabi Netanyja, e fituar 3-1 nga skuadra e tij Maccabi Nazareth, futbollisti shkoi drejt pankinës së tij për kërkuar një celular.

Pasi e gjeti Exbard thirri shokët e skuadrës dhe bëri një selfie. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori