Sulmuesi shqiptar është zyrtarisht lojtar i Rangers
Rangers prej ditësh ishte në gjurmët e sulmuesit shqiptar, Eros Grezda dhe së fundmi ka konfirmuar transferimin e tij në skuadër.

Grezda mësohet se ka arritu një marrëveshje katër-vjeçare me Rengers dhe gjithashtu ka një mbështetje të madhe nga trajneri i ekipit.

Grezda është një lojtar i shkëlqyer dhe tifozët e duan atë sepse ai mund të kontribuojë në sulm”.

”Ai është me të vërtetë i shpejtë, shumë direkt dhe ka përvojë internacioanel” ka thënë Steven Gerrardit.


Shtuar më 31/08/2018, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori