Sulmuesi shqiptar pjesë e Chelsea për ndeshjen ndaj Bayern Munchen
Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Bayernit dhe Chelseas, dule ky në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Takimi do të jetë i vështirë për klubin e Lampard, pasi Bayerni ndeshje e kaluar ka shënuar 3 gola në "Stamford Bridge".

Kështu, pjesë e klubitChelseas që kanë udhëtuar për në Munchen është edhe sulmuesi shqiptar, Armando Broja.

Nuk dihet nëse Broja do të paraqitet apo do të jetë në bankë rezervë të klubit nga Londra.
Shtuar më 08/08/2020, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori