Sulmuesit brazilian i rrëmbejnë nënën
Pëlqej
Policia e Brazilit ka bërë me dije se ka shpëtuar nënën e sulmuesit brazilian të Shakhtar Donetsk, Taison Freda.

Rosanxhela Freda, 58 vjeç, ishte rrëmbyer nga 3 meshkuj dhe 1 femër, të cilët ishin pjesë e një grupi kriminal.

Fqinjët e nënës së sulmuesit e kanë parë të gjithë skenën dhe kanë vendosur në dijeni policinë.

Më pas autoritet e shpëtuan zonjën në një qytet në Jug të Brazilit shumë afër kufirit me Uruguain.

Familjarët e futbollistëve nuk rrëmbeheshin që nga viti 2004 ku ishte nëna e lojtarit Robinho që u mbajt për disa javë peng. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori