Super Bale, Real Madrid kalon përsëri në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka kaluar përsëriavantazh ndaj Liverpoolit në "NSC Olimpiyskiy Stadium".

Ai që ka shënuar është Gareth Bale që ka realizuar me një roveshatë të çmendur në minutën e 64'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 67'-të. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori