Super Bale, shënon pas 7 vitesh dhe ngjit Tottenham në vendin e 2 (VIDEO)
Gareth Bale është kthyer të gëzojë dhe e ka bërë në Premier League pas 7 vitesh mungesë, që kur rrjeta e fundit ndodhi në sezonin 2012-2013.

Spanjolli mori krahun sot dhe dribloi kundërshtarin duke krosuar me këmbën tjetër, një telekomandë në kokën e uellsianit, që nuk fali.

Ndeshja u vë në binarë të vështirë, edhe pse Harry Keane shënoi shpejt në pjesën e parë.

Por, një gafë e arbitrit dhe aq më tepër e VAR bëri që Brighton të shënojë 1-1, me një aksion të nisur nga faull.Shtuar më 01/11/2020, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori