Super Barcelona, shënon edhe golin e 3 ndaj Osasunas (VIDEO)
Barcelona është duke marrë një fitore të rëndësishme në Camp Nou ndaj Osasunës.

Pas 2 golave në pjesën e parë më Braithëaite dhe Griezmann, është radha e Coutinhos për të dërguar shifrat në 3-0 në minutën e 57'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2020, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori