Super derbi, Milani ngushton përsëri rezultatin (VIDEO)
Super derbi jemi duke shijuar me gola dhe spektakël pafund.
Në 25 minuta lojë janë shënuar plot 4 gola.

Pas dyfishimit të Inter, Milani reagoi dhe ngushtoi rezultatit por nuk vonoi shumë penalltia për Interin duke kaluar përsëri 2 gola në avantazh ku Milani përsëri 5 minuta më pas në të 71’ me Musachio do të ngushtonte defirencën për të rikthyer edhe njëherë shpresën te Kuq e Zijtë.

Jemi 15 larg përfundimit të koheës se rregullt. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori