Super gafa e Diego Lopez (VIDEO)
Milani shkëlqeu në ndeshjen ndaj Parmës duke fituar me rezultatin 5-4, por Diego Lopez bëri një super gafë, duke e çuar ndeshjen në 4-5, dhe rrezikuar seriozisht fitorem e Milanit.
Shtuar më 14/09/2014, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori