E FUNDIT/ Shënohet viktima e 13-të, rritet ndjeshëm numri i të prekurve në vend
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO)
Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe la Brescian me 10 lojtarë u kthye në gol nga Paulo Dyabala.

Tashmë gjithcka bëhet me e lëhtë për "Zonjën e Vjetër". /albeu.com/

Shtuar më 16/02/2020, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori