Super gol i Messit, na perkujton Maradonen (video)
Albeu.com
Ne gjysmefinalen e Kupes Mbreterore te Spanjes Barcelona shpartalloi Getafe-n. Messi me golin qe shenoi, na perkujtoi golin e mrekullueshem te Maradones ne Boterorin e 1986-tes. Ndiqni videon me golat e ndeshjes dhe golit e shkelqyer te Messit...
Shtuar më 19/04/2007, ora 16:49
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori