Super lajm për Kosovën, Zeneli e konfirmon datën e rikthimit në fushë
Arbër Zeneli e ka konfirmuar që në Janar do të rikthehet në fushën e blertë.

Ai këtë e ka bërë duke kontaktuar me disa tifozë, e të cilët edhe kanë treguar se Arbëri e ka konfirmuar datën e rikthimit, që është muaji Janar.

Po ashtu fansat kanë qenë shumë të lumtur që kanë kontaktuar me Zenelin, dhe ky rikthim do të jetë një lajm mjaftë i bukur për Kosovën.
Shtuar më 28/10/2019, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori