Super lajm për Romën, Zaniolo kthehet në stërvitje
Mesfushori krijues mbush 21 vjeç në 2 korrik dhe mund ta festojë atë me shokët e tij të skuadrës Giallorossi.

Zaniolo kishte qenë një nga spekulimet më të nxehta në futbollin evropian përpara se të dëmtonte ligamentin e tij gjatë një ndeshje kundër Juventusit në 12 janar.

Ai pati një operacion tjetër muajin e kaluar në hundë për të ndihmuar në pastrimin e rrugëve të frymëmarrjes, në mënyrë që të mund të marrë frymë më mirë.

Pas disa seancave me ekipin e të rinjve, dje Zaniolo u kthye në stërvitje me skuadrën e Paulo Fonseca.

Duhet të duhen akoma disa javë përpara se ai të konsiderohet i aftë të luajë edhe si zëvendësues.
Shtuar më 30/06/2020, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori