Super Lukaku, Interi në avantazh (VIDEO)
Interi ka arritur të gjejë golin e dytë ndaj Borussia Monchengladbah me Romelu Lukaku i cili nuk gaboi dhe me një diagonale brenda zone. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2020, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori