Super Messi, 100 gola në Champions League (VIDEO)

Barcelona nuk ka të ndalur duke shënuar edhe golin e tretë ndaj Chelseat.

Është përsëri ai Leo Messi që ka shënuar në minutën e 64'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori