Super Messi, Barcelona barazon rezultatin ndaj Valencias (VIDEO)
Barcelona ka barazaur rezultatin ndaj Valencias në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është përsëri ylli argjentinas në minutën e 64'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 68'. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2019, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori