Super Messi, Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Bilbaos (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Athletic Bilbaos në "San Siro".

Autori i këtij goli është Leo Messishënon një gol mjaft të bukur largo zonës së 16-të metrave.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 33'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori